Frontend Editing (1.8.11) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: On
eo: Ŝaltita

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Entity type
eo: Speco de ento
