Frontend Editing (1.8.15) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Content
is: Innihald

en: Enabled
is: Virkt

en: On
is: Virkjað

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Off
is: Af

en: Up
is: Upp

en: Height
is: Hæð

en: Down
is: Niður

en: About
is: Um

en: Add @type
is: Bæta við @type
