Frontend Editing (1.8.15) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Up
my: အပေါ်သို့

en: Down
my: အောက်သို့

en: About
my: အကြောင်း
