Frontend Editing (1.8.19) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Enabled
ar: مفعل

en: On
ar: في

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Off
ar: إيقاف

en: Up
ar: اعلى

en: Height
ar: الارتفاع

en: Down
ar: أسفل

en: About
ar: حول

en: Add @type
ar: إضافة @type

en: UI settings
ar: إعدادات UI

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Bundles
ar: حزم
