Frontend Editing (1.8.19) - en to ms translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Content
ms: Kandungan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: No
ms: Tidak

en: Edit
ms: Sunting

en: Search
ms: Carian

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Off
ms: Tutup

en: Height
ms: Ketinggian

en: About
ms: Perihal
