Frontend Editing (1.8.19) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Settings
sq: Rregullimet

en: About
sq: Informacione
