Frontend Editing (1.8.19) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: On
th: เปิด

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Off
th: ปิด

en: Up
th: ขึ้น

en: Height
th: ความสูง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Add @type
th: เพิ่ม @type
