Frontend Editing (1.8.2) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: On
ka: ჩართვა

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Off
ka: გამორთვა

en: Height
ka: სიმაღლე
