Frontend Editing (1.9.0) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Height
ast: Altu
