Frontend Editing (1.9.0) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Height
sl: Višina

en: About
sl: O modulu
