Frontend Editing (1.9.1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Enabled
be: Уключана

en: On
be: На

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Settings
be: Налады

en: Height
be: Вышыня

en: About
be: Аб

en: Add @type
be: Дадаць @type

en: Entity type
be: Тып сутнасці
