Frontend Editing (1.9.1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka
