Frontend Editing (1.9.1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Settings
sr: Подешавања

en: Entity type
sr: Тип ентитета
