Frontend Editing (1.9.1) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: On
sv: På

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: Settings
sv: Inställningar

en: Off
sv: Av

en: Up
sv: Upp

en: Height
sv: Höjd

en: Down
sv: Ned

en: About
sv: Om

en: Add @type
sv: Lägg till @type

en: UI settings
sv: Inställningar för användargränssnitt

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundles
sv: Paket

en: Add paragraph
sv: Lägg till Paragraph
