Frontend Editing (2.0.0-beta3) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Up
bo: གོང་དུ

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Add @type
bo: @type་ཁ་སྣོན

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Bundles
bo: སྡེབ
