Frontend Editing (2.0.0-beta4) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Enabled
az: Qoşulub

en: On
az: Aktiv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Add
az: Əlavə et

en: Off
az: Söndürülüb

en: Up
az: Yuxarı

en: Height
az: Hündürlüyü

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Add @type
az: @type əlavə edin

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundles
az: Paketlər
