Frontend Editing (2.0.0-beta4) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Add
eu: Gehitu

en: Up
eu: Gora

en: Height
eu: Altuera

en: Down
eu: Behera

en: About
eu: (r)i buruz

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Add @type
eu: Gehitu @type

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Saving...
eu: Gordetzen...
