Frontend Editing (2.0.0-beta4) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Up
hy: Վերև

en: Height
hy: Բարձրություն

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Add @type
hy: Ավելացնել @type

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը
