Frontend Editing (2.0.0-beta4) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Enabled
mr: समर्थ

en: On
mr: वर

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Off
mr: बंद

en: Height
mr: उंची

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार
