Frontend Editing (2.0.0-beta4) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Content
ru: Содержимое

en: Enabled
ru: Включено

en: On
ru: Вкл

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: Add
ru: Добавить

en: Off
ru: Выкл

en: Up
ru: Вверх

en: Height
ru: Высота

en: Down
ru: Вниз

en: Move down
ru: Ниже

en: Move up
ru: Выше

en: Sidebar width
ru: Ширина боковой панели

en: About
ru: Информация

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Add @type
ru: Добавить @type

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Bundles
ru: Наборы

en: Container height
ru: Высота контейнера

en: Full width
ru: На всю длину

en: Preview settings
ru: Настройки просмотра

en: Form display
ru: Отображение формы
