Frontend Editing (2.0.0-beta5) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Enabled
lv: Iespējots

en: On
lv: Aktīvs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Add
lv: Pievienot

en: Off
lv: Izslēgts

en: Up
lv: Augoša

en: Height
lv: Augstums

en: Down
lv: Dilstoša

en: About
lv: Par

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Add @type
lv: Pievienot @type

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundles
lv: Komplekti
