Frontend Editing (2.0.0-beta5) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Add
os: Бафтау
