Frontend Editing (2.0.0-beta6) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: About
my: အကြောင်း

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
