Frontend Editing (2.0.0-beta6) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: On
ro: Pornit

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: Add
ro: Adaugă

en: Off
ro: Oprit

en: About
ro: Despre

en: - Select -
ro: -Selectați-
