Frontend Editing (2.0.0-beta6) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Add
se: Lasit

en: About
se: Birra
