Frontend Editing (2.0.0-beta7) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: On
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Add
fi: Lisää

en: Off
fi: Pois päältä

en: Move down
fi: Siirrä alaspäin

en: Move up
fi: Siirrä ylöspäin

en: About
fi: Tietoja

en: - Select -
fi: - Valitse -
