Frontend Editing (2.0.0-beta7) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Content
fr: Contenu

en: On
fr: Activé

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Edit
fr: Modifier

en: Add
fr: Ajouter

en: Off
fr: Désactivé

en: Move down
fr: Descendre

en: Move up
fr: Monter

en: About
fr: À propos

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Saving...
fr: Enregistrement en cours...

en: Form display
fr: Affichage du formulaire
