Frontend Editing (2.0.0-beta7) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: On
gl: Activo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Add
gl: Engadir

en: Off
gl: Desactivado

en: About
gl: Información

en: - Select -
gl: - Seleccione -
