Frontend Editing (2.0.0-beta7) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Add
km: បន្ថែម

en: About
km: អំពី

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
