Frontend Editing (2.0.0-beta8) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Add
jv: Tambah

en: About
jv: Ngenani

en: - Select -
jv: - Pilih -
