Frontend Editing (2.0.0-beta8) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: On
pl: Włączony

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Add
pl: Dodaj

en: Off
pl: Wyłączony

en: Move down
pl: Przesuń w dół

en: Move up
pl: Przesuń w górę

en: About
pl: O stronie

en: - Select -
pl: - Wybierz -
