Frontend Editing (2.0.0-beta9) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: On
bg: Включи

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Add
bg: Добави

en: Off
bg: Изключи
