Frontend Editing (2.0.0-beta9) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: On
sk: Zapnúť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Add
sk: Pridať

en: Off
sk: Vypnúť

en: About
sk: Informácie o

en: - Select -
sk: - Zvoľte -
