Frontend Editing (2.0.0-beta2) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: Enabled
oc: Activat

en: On
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Add
oc: Apondre

en: Off
oc: Desactivat

en: Up
oc: Naut

en: Height
oc: Nautor

en: Down
oc: Bas

en: About
oc: A prepaus

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Add @type
oc: Apondre @type

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Bundles
oc: Paquets
