Frontend Routing (1.0.6) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Node
eu: Nodoa

en: Key
eu: Giltza

en: Keys
eu: Giltzak

en: Alias
eu: Ezizena
