Frontend Routing (1.0.6) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Language
nl: Taal

en: Key
nl: Sleutel

en: Keys
nl: Sleutels

en: Aliases
nl: Aliassen
