Frontend Routing (1.0.6) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Language
pl: Język

en: Node
pl: Węzeł

en: Key
pl: Klucz

en: Keys
pl: Klucze

en: Aliases
pl: Aliasy
