Frontend Routing (1.0.8) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Language
sl: Jezik

en: Node
sl: Vozlišče

en: Key
sl: Ključ

en: Alias
sl: Vzdevek
