Frontify (2.0.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: URL
hi: यूआरएल

en: Original image
hi: मूल छवि

en: General
hi: सामान्य

en: URI
hi: यूआरआइ

en: Debug
hi: डिबग

en: Image style
hi: छवि शैली

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं

en: Image style: @style
hi: छवि शैली: @style
