Frontify (2.0.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: General
lt: Bendras

en: Debug
lt: Derinimas

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style

en: Configure Image Styles
lt: Konfigūruoti paveikslėlių stilius

en: The path '@uri' is invalid.
lt: Kelias '@uri' neteisingas.
