Frontify (2.0.2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Debug
az: Debaq

en: Image style
az: Şəkil üslubu

en: None (original image)
az: Yoxdur (orijinal şəkil)

en: Image style: @style
az: Şəkil üslubu: @style

en: Configure Image Styles
az: Şəkil üslublarını konfiqurasiya edin

en: The path '@uri' is invalid.
az: "@uri" yolu etibarsızdır.

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
az: Ekran oxuyucuları tərəfindən istifadə edilən və şəkil yüklənmədikdə göstərilən təsvirin qısa təsviri. Bu, əlçatanlıq üçün vacibdir.
