Frontify (2.0.2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: URL
be: Спасылка

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Image style: @style
be: Стыль выявы: @style
