Frontify (2.0.2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Debug
gl: Depuración

en: Alt text
gl: Texto alternativo

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
gl: Breve descrición da imaxe utilizada polos lectores de pantalla e mostrada cando a imaxe non carga. Isto é importante para a accesibilidade.
