Frontify (2.0.2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Original image
it: Immagine originale

en: Alt text
it: Testo alternativo

en: Image style
it: Stile immagine

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)

en: Image style: @style
it: Stile immagine: @style

en: Configure Image Styles
it: Configurazione stili delle immagini

en: The path '@uri' is invalid.
it: Il percorso '@uri' non è valido.
