Frontify (2.0.2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms

en: Alt text
lv: ALT teksts

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style
