Frontify (2.0.2) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Original image
ms: Imej asal

en: Debug
ms: Nyahpijat

en: Image style
ms: Stail imej

en: None (original image)
ms: Tiada (imej asal)

en: Image style: @style
ms: Stail imej: @style
