Frontify (2.0.2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Original image
sv: Originalbild

en: asset
sv: tillgång

en: Debug
sv: Felsök

en: Alt text
sv: Alternativ text

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Image style: @style
sv: Bildstil: @style

en: Configure Image Styles
sv: Konfigurera bildstilar

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
sv: Kort beskrivning av bilden som används av skärmläsare och visas om bilden inte laddas. Detta är viktigt för tillgängligheten.
