Frontify (2.0.2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Original image
tr: Özgün görsel

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: Debug mode
tr: Hata ayıklama (debug) kipi

en: Image style
tr: Resim stili

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Image style: @style
tr: Resim stili: @style

en: Configure Image Styles
tr: Resim Stillerini Yapılandır

en: The path '@uri' is invalid.
tr: '@uri' yolu geçersiz.
