Frontify Assets (1.0.3) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Image
ast: Imaxe

en: File name
ast: Nome del ficheru

en: File size
ast: Tamañu del ficheru

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: General
ast: Xeneral
