Frontify Assets (1.0.4) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Remove
et: Eemalda

en: Image
et: Pilt

en: File Size
et: Failisuurus

en: File name
et: Faili nimi

en: File size
et: Faili suurus

en: Original image
et: Algne pilt

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Media
et: Meedia

en: General
et: Üldine

en: Debug
et: Siluma

en: Alt text
et: Alternatiivkirjeldus

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style

en: Created At
et: Loodud

en: Configure Image Styles
et: Seadista pildistiile

en: The path '@uri' is invalid.
et: Teekond '@uri' on kehtetu.

en: Use local images for reusable media.
et: Kasuta kohalikke pildifaile korduvkasutatava meedia jaoks.
